Перші ознаки раку крові, які часто ігнорують хворі

Як вважають лікарі, не звертати увагу на дивні симптоми не можна – навіть якщо вони не свідчать про рак, це може бути ознакою іншого захворювання або порушення.

Американські онкологи розповіли про симптоми раку крові, які часто ігноруються людьми. В результаті хвороба набуває запущеної форми і виявляється на більш пізніх стадіях.

Один з таких симптомів – дивні синці. Вони можуть з’являтися внаслідок незначного впливу, наприклад, легкого удару або зовсім без причин. Це явище може бути пов’язане зі зниженням рівня тромбоцитів у крові.

Ще один симптом, який часто зустрічається – нестача сил. Якщо ви відчуваєте, що останнім часом стали втомлюватися від своїх звичайних справ, хоча раніше не відчували такого, краще пройти обстеження. Деякі хворі розповідали, що для них стали важкими навіть найпростіші справи, на кшталт приготування сніданку або вмивання вранці.

Нерідко хворі страждають від повторюваних застуд. Це пов’язано з тим, що здорові клітини не справляються з вірусами і бактеріями, в результаті ГРВІ стають постійними супутниками.

Більш рідкісний симптом – кровотечі. Зазвичай, вони з’являються на пізніх стадіях, але можуть бути яскравим симптомом і на початку розвитку раку крові. Це можуть бути кровотечі з носа, кровоточивість ясен і слизових.

Джерело 7mednews
Не пропустіть