Переможниця “Холостяка-12” Катерина Лозовицька познайомила батьків зі своїм коханим

Відома модель Катерина Лозовицька, яка перемогла у проєкті “Холостяк-12”, поділилась з фоловерами важливою новиною. Дівчина повідомила, що нещодавно познайомила батьків зі своїм новим коханим. Вже декілька місяців Катерина Лозовицька перебуває у щасливих стосунках. Нещодавно модель навіть показала обличчя свого бойфренда. Поруч з ним переможниця “Холостяка-12” почувається просто чудово.

Наразі пара перебуває за кордоном. Саме там відбулось знайомство батьків з її коханим. Подробицями Катерина Лозовицька поділилась в Instagram-stories. Модель показала своїх батьків, які з нетерпінням чекали на зустріч з потенційним зятем. Їхнє знайомство відбулось у Варшаві.

Катерина Лозовицька запросила рідних до ресторану. Саме там вона познайомила батьків з коханим. Схоже, мамі й тату Катерини Лозовицької дуже сподобався її коханий. Рідні переможниці “Холостяка-12” залишились дуже задоволені та щиро пораділи за закоханих.

Також публікацію Катерини Лозовицької вподобали фоловери. Вони засипали дівчину компліментами та побажали успіхів й щастя в особистому житті. Юзери пораділи за те, що модель перебуває у стосунках з таким чудовим бойфрендом. А ще вони попросили дівчину частіше показувати фото з коханим.

Читайте також: Коханий Наді Дорофєєвої показав, чим вона займалась під час ракетних обстрілів

Не пропустіть