Падчерка Потапа Наталія Горова поділилась сімейними секретами

Падчерка відомого українського репера Потапа вперше розповіла про сімейні секрети. У програмі “Зірковий шлях” дівчина поділилась відвертими зізнаннями.

За словами Наталії Горової, в неї були чудові стосунки з Потапом. Дівчина бажала своїй мамі лише щастя, тому дуже зраділа, коли жінка одружилась з продюсером. Через деякий час в подружжя народився хлопчик. Наталія Горова була рада появі меншого брата.

Вона часто допомагала мамі його виховувати. Дівчина заявила, що колись мріяла про велику щасливу сім’ю. Проте, коли батьки розлучились, Наталія дуже засмутилась.

Також дівчина розповіла, що працювала офіціанткою в сімейному закладі “MOZGI bar&shop”. Дівчина хотіла довести мамі, що самостійно може себе забезпечувати. Також в колишньої дружини Потапа були свої умови. Вона попросила, щоб донька працювала нарівні з усіма. Таку новину колектив бару сприйняв не дуже радісно.

Пізніше Наталія Горова стала менеджером в MOZGI Entertainment, а потім піарницею співачки Мішель Андраде. Через постійні справи дівчину, навіть, вигнали з університету. Проте, через деякий час падчерка Потапа все-таки закінчила навчання.

Читайте також: ЗМІ розсекретили вартість розкішного будинку Насті Каменських та Потапа


Не пропустіть