ЗМІ розсекретили вартість розкішного будинку Насті Каменських та Потапа

Настя Каменських та Потап часто діляться з шанувальниками подробицями особистого життя у своїх мікроблогах. Так на фото та відео, оприлюднених зірками можна було побачити, як виглядає їх розкішний заміський будиночок, який розташований у містечку “Сонячна долина” за 16 км від столиці.

Журналісти програми “Викриття” на YouTube-каналаі Kyiv LIVE провели своє власне розслідування та встановили, що приблизна вартість такого особняка у цьому районі складає мільйон доларів. Також стало відомо, що найнижча вартість будинку у “Сонячній долині” становить пів мільйона доларів.

Пара переїхала за місто одразу після одруження. А землю у цій місцині Потап придбав ще у 2017 році. Будинок складається з двох поверхів, крім цього має величезну скляну мансарду. У дворі у Насті та Потапа є зона для відпочинку та басейн.

По сусідству з зірковою парою проживає сім’я Катерини Осадчої та Юрія Горбунова. У них дуже хороші стосунки, навіть більше, вони часто ходять у гості один до одного. Крім цього, Потап є хрещеним батьком сина відомих українських телеведучих.

Читайте також: Настя Каменських розповіла, як пережила смерть батька


Не пропустіть