Особливості вибору підвісів і кулонів

З давнього часу прикраси користувалися визнанням серед людей знатного роду. Дорогоцінності використовували для підкреслення високого соціального положення, індивідуальності та стильності. Прикраси носили жінки, чоловіки та діти. Зараз мало що змінилося і дорогоцінності все так же займають достойне місце в серцях людей.

Особливу категорію в каталозі ювелірних прикрас займають підвіси і кулони https://ukrzoloto.ua/uk/catalog/pidvisky-ta-kulony/. Їх виготовляють іх срібла, золота та платини. Кожен сплав заслуговує уваги, так як має свій дивовижний зовнішній вигляд. Підбираючи кулон чи підвіску стилісти Укрзолото рекомендують враховувати стать та вік майбутнього господаря.

Підвіски для жінок

Чарівна половина населення як ніхто інший полюбляє носити підвіси. Проте, до ювелірних кулонів існують певні вимоги по стилю. Зокрема, професійні стилісти рекомендують обережно поєднувати різні за стилем прикраси. Існує правило: підвіски комбінують з другими аксесуарами по типу та кольору металу.

Підвіски для жінок являються багатою на стилі категорією прикрас. Вибрати можна класичні, оригінальні, фантазійні вироби. Прикраси можуть бути виготовлені тільки із одного металу, комбінованих сплавів або інструктовані коштовним камінням.

Порада: вибираючи кулон варто підібрати до нього і ланцюжок. Розмір обох елементів повинен створювати гармонію.

Підвіски для чоловіків

Популярними підвіски та кулони стали ще в первісному ладі. В той час їх носили в якості трофеїв. Зараз це стильна прикраса, здатна додати образу родзинки. Як показує досвід, чоловіки біль предвзято відносяться до ювелірних виробів, а тому під час вибору доцільно враховувати:

  • Образ житті та стиль одягу. Класичний варіант прикраси – ідеальний вибір для солідного джентльмена.
  • Інтереси. Багато їх представників сильної статі підбирають кулон в відповідності із своїм захопленням.
  • Вік. Для молодих хлопців доцільно вибирати невелику прикраси із срібла, а от зрілі чоловіки віддають перевагу біль масивним та яскравим предметам.
  • Знак Зодіаку. Багато чоловіків носять прикраси, які мають сакральне значення. Якщо дами віддають перевагу елегантним «буковкам», то чоловіки – строгим зображенням.

До вибору ювелірної вставки чоловіки відносяться також більш ретельно. Найчастіше їх вибір падає на фіаніти, емаль, діаманти й онікс.

Підвіски для дітей

Прикраси для дітей вибирають, враховуючи особливості дитячого організму та вік. Як правило, дитячі підвіски відрізняються лаконічністю та простотою. Найпопулярніші форми – символи, серце, ніжки-долоньки, обереги.

Якщо вибирати підвіску та кулон необхідно серцем, то купувати дорогоцінність професійні стилісти ukrzoloto рекомендують тільки в спеціалізованих ювелірних магазинах. Вибрана дорогоцінність повинна мати сертифікат якості та відповідати державним стандартам.


Не пропустіть