Оля Полякова розповіла, що її 10-річну доньку покусав вуличний кіт

Популярна артистка Оля Полякова поділилась з фоловерами не дуже приємною новиною. Знаменитість повідомила, що її молодшу доньку дуже сильно покусав вуличний кіт. Через це в дівчинки сталося зараження.

Зіркова мама відразу звернулась з Алісою до лікарні. Дівчинці призначили антибіотики. Такими неприємними подробицями Оля Полякова поділилась в Instagram-stories.

За словами співачки, під час прогулянки її донька захотіла погладити вуличного кота. Однак, він накинувся на дівчинку й сильно її покусав. Також Оля Полякова повідомила, що 10-річній Алісі необхідно носити пов’язку й не ходити до школи. Однак, щоб дівчинка не сумувала, зіркова мама намагається проводити з нею якнайбільше часу.

Не так давно Оля Полякова відправилась з донькою в парк. Там вона чудово провела час з Алісою й насолодилась золотою осінню. Перед камерою донька артистки постала в сірих джинсах та стильній чорній куртці.

А ще дівчинка продемонструвала перев’язану руку. Аліса старається не засмучуватись. Вона п’є антибіотики та чекає повного одужання. Фоловери побажали дівчинці хорошого настрою й повідомили, щоб Аліса більше не потрапляла в такі неприємні ситуації.

Читайте також: Відома артистка Анна Трінчер розповіла про неприємну ситуацію, через яку їй дуже соромно


Не пропустіть