Оля Полякова показала, як разом з донькою тренується на стадіоні “Динамо”

Відома співачка Оля Полякова розпочала свій день з ранкового тренування на стадіоні “Динамо”. Разом зі старшою донькою зірка українського шоу-бізнесу вирішила приводити фігуру в порядок.

На сторінці в Instagram артистка опублікувала ролик, в якому показала своє тренування. Перед камерою Оля Полякова та Марія постали в однакових спортивних костюмах. Під керівництвом особистого тренера вони виконували комплекс фізичних вправ для всіх основних груп м’язів.

Також Оля Полякова заявила, що тренування на свіжому повітрі є дуже корисним. За словами співачки, під час карантину в жінки з’явилось більше вільного часу. Полякова із задоволенням присвячує його спорту.

В ролику зіркова мама постала без макіяжу. А ще артистка порекомендувала дівчатам розпочинати готуватись до літа. За словами Олі Полякової, для неї дуже важливо мати хорошу фігуру.

Шанувальники оцінили ролик знаменитості, засипавши її приємними словами. А ще не так давно Оля Полякова продемонструвала свою фігуру на біговій доріжці, одягнувши міні-сукню та корону.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Читайте також: Оля Полякова відвідала спортзал у відвертому вбранні та з блискучою короною на голові


Не пропустіть