Нікіта Добринін розповів, чому розлучився з першою дружиною

Український телеведучий Нікіта Добринін, який зовсім скоро вперше стане батьком, вирішив розповісти, чому розлучився з першою дружиною. У програмі “Життя відомих людей” чоловік заявив, що дуже рідко говорить на цю тему. Проте, все-таки телеведучий наважився розповісти, чому в нього не склались стосунки з першою дружиною.

Вперше Нікіта Добринін одружився в 24 роки. Його обраницею стала ведуча Євгенія Головіна. Після чотирьох років спільного життя подружжя розлучилось. Телеведучий повідомив, що в якийсь момент він зрозумів важливу річ. За словами чоловіка, тоді Нікіта Добринін був занадто молодим. Він думав лише про кар’єру й не був готовим до сім’ї.

Після того, як Нікіта Добринін розлучився з першою дружиною, він отримав статус одного з найбажаніших холостяків країни. Проте, через деякий час телеведучий замислився над своїм життям. Він боявся, що назавжди залишиться самотнім.

За словами Нікіти Добриніна, найпрекраснішим періодом в його житті стала участь в проєкті “Холостяк”. Саме там чоловік знайшов своє кохання. Зараз телеведучий дуже щасливий, адже зовсім скоро зустрінеться з сином.

Читайте також: Нікіта Добринін розчулив мережу чорно-білим фото, на якому позує зі своєю вагітною дружиною


Не пропустіть