Оля Полякова емоційно відповіла хейтерам на критику щодо свого виступу до Дня Незалежності України

Одна з найскандальніших зірок українського шоу-бізнесу Оля Полякова вирішила гідно відповісти на критику щодо своїх пісень. Не так давно жінка виступала на концерті, який був присвячений Дню Незалежності України.

Артистка потішила глядачів виконанням своїх популярних пісень. Однак, багатьом хейтерам знову не сподобався виступ відомої співачки. Вони розкритикували Полякову та висловили величезне обурення.

Артистка відразу відреагувала на критику та вирішила записати для хейтерів емоційний ролик. Відео Оля Полякова опублікувала в соцмережі Instagram. За словами зірки українського шоу-бізнесу, вона постійно дослухається до думок своїх кумирів.

Коли фани повідомили, що Полякова постійно виконує одні й ті ж самі пісні, артистка заспівала “Віват, Король!” для Олега Блохіна. Однак, фоловери зовсім не оцінили старання виконавиці.

Також фани звинуватили зірку в тому, що вона часто співає мовою агресора. У відповідь Оля Полякова виконала пісню “Сіла птаха”. Однак, фоловери знову залишились незадоволені.

За їхніми словами, артистка дуже погано виконала легендарну пісню. Однак, зірка заявила, що не збирається копіювати спів Ніни Матвієнко чи Таїсії Повалій. Вона виконала пісню по-своєму, продемонструвавши власні емоції та почуття.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Читайте також: Тіну Кароль запідозрили у вагітності


Не пропустіть