Ольга Фреймут кинула виклик Катерині Кухар

Українська телеведуча, головний ревізор країни та учасниця ток-шоу “Танці з зірками” Ольга Фреймут викликала одного зі суддів проєкту Катерину Кухар на танцювальний батл.

Нагадаємо, що під час останнього ефіру шоу, суддям не сподобався виступ Ольги та її партнера Іллі Падзіни, у зв’язку з чим, пара ледь не покинула проєкт, втім їх врятувала підтримка фанатів.

Найцікавіше те, що за словами Кухар, Ольга була набагато сексуальнішою під час зйомок “Інспектор Фреймут”, ніж зараз. Звісно, це образило знаменитість. За словами телеведучої, вони з Катею однаково неперевершені й вродливі, втім вона не проти позмагатися зі суддею під час танцювального батлу, аби вирішити, хто все ж таки з них більш сексуальний. Кухар, зі свого боку, не відмовила Ользі, у зв’язку з чим наступний ефір “Танців” обіцяє бути доволі спекотним.

Нагадаємо, що жодний ефір ток-шоу не обійшовся без сварки між Катериною Кухар та Ольгою Фреймут. Ба більше, ще на початку проєкту, суддя подарувала зірковій колезі сокиру, як знак початку війни між ним.

Читайте також: Як дві краплі води: Ольга Фреймут зворушила фотографією з мамою


Не пропустіть