Олена Шоптенко вперше розповіла про втрату рідної людини

Олена Шоптенко, яка є відомою українською хореографинею та учасницею проєкту “Танці з зірками”, ретельно приховує особисте життя від сторонніх очей. Проте, цього разу зірка вирішила зробити виняток та розповіла про трагедію, яка трапилась в її сім’ї.

У програмі “Позаочі”, яка виходить на телеканалі “Інтер” Олена розповіла про важку втрату найріднішої людини. Так, 20 травня 2020 року померла її мама Тетяна Василівна.

Як виявилось, жінка 10 років була важко хвора, проте нікому про це не говорила. У мами Шоптенко виявили складне захворювання крові, а саме лімфолейкоз, який з часом переріс у лімфому. Тільки тоді, коли ситуація загострилася, жінка вирішила розповісти про все своїм рідним, але було вже надто пізно.

Олена розповіла, що це був найважчий період у її житті. Вона з рідними намагалась допомогти Тетяні Василівні подолати недугу та лікували її різними методами але, нажаль, нічого не допомагало.

Шоптенко також розповіла, що вирішила зробити хоч щось приємне для найдорожчої людини та подарувала матері фотосесію на 70-річчя. На світлинах мама і донька виглядають як дві краплі води. Олена наголосила, що це була остання фотосесія, адже за 2,5 місяці Тетяна Василівна померла.

Олена з любов’ю говорить про жінку, адже саме вона навчила її стриманості. Хореографиня вважає, що успадкувала мамин характер, і є сильною жінкою, і що всім, що у неї є, вона завдячує саме їй.

Читайте також: Дмитро Дікусар відверто розповів про почуття до Олени Шоптенко та про болісний розрив


Не пропустіть