Олена Кравець показала нове татуювання своєї 18-річної доньки

Відома українська акторка Олена Кравець, яка є справжньою зіркою студії “Квартал 95”, вирішила показати нове татуювання своєї 18-річної доньки. В Instagram-stories вона опублікувала фото, на якому продемонструвала руку Марії.

Дівчина набила на зап’ясті напис “танцуй”. Відомо, що донька Олени Кравець неабияк захоплюється танцями. 18-річна Марія займається хіп-хопом, тому часто публікує ролики, в яких танцює.

Нове татуювання доньки Олена Кравець відразу оцінила. Вона підтримує будь-яку ідею дівчини та завжди поважає її вибір. Також відомо, що Марія давно живе окремо від своїх батьків.

Акторка студії “Квартал 95” абсолютно нормально до цього відноситься. Вона повідомила, що її донька є дорослою, тому самостійно приймає такі рішення.

Також нове татуювання Марії сподобалось багатьом шанувальникам. Вони відразу засипали дівчину приємними словами й побажали завжди залишатись такою самостійною та позитивною.

А ще не так давно донька Олени Кравець спантеличила фоловерів кардинальною зміною іміджу. Дівчина перефарбувалась у брюнетку та зробила стильний чубчик.

Читайте також: Дзідзьо відверто розповів, чому його батька не стало у 37-річному віці


Не пропустіть