Дзідзьо відверто розповів, чому його батька не стало у 37-річному віці

Популярний український артист Дзідзьо вирішив повідомити причину смерті свого батька. За його словами, чоловік пішов з життя, коли майбутньому виконавцю було лише 13 років. Що саме стало причиною смерті батька, Дзідзьо розповів у програмі “Зірковий шлях”.

Співак відверто зізнався, що найрідніша людина пішла з життя у 37-річному віці. За словами зірки українського шоу-бізнесу, його батько сильно застудився. Коли чоловіку стало дуже погано, він відправився в лікарню. Однак, на жаль, батько Дзідзьо звернувся до лікаря надто пізно.

Артист розповів, що дуже важко пережив втрату рідної людини. Дзідзьо заявив, що в нього залишились лише приємні спогади, які пов’язані з батьком.

За словами артиста, його мама теж дуже важко пережила смерть чоловіка. Тоді Галина Янівна виховувала двох дітей, тому вирішила поїхати працювати до Португалії. Виконавець зізнався, що після смерті батька в його сім’ї настав дуже складний фінансовий період. Саме через це мама Дзідзьо поїхала на роботу за кордон.

Батько артиста завжди був для нього авторитетом. Дзідзьо любив його до нестями. Чоловіку надзвичайно шкода, що рідна людина пішла з життя в такому молодому віці. Однак, виконавець вдячний батькові за всі 13 років, які він провів поруч з ним.

Читайте також: Іраклі Макацарія зачарував мережу світлиною зі своєю 19-річною обраницею


Не пропустіть