Ірину Федишин пограбували серед білого дня

Останнім часом відома співачка Ірина Федишин потрапляє в дуже неприємні ситуації. Нещодавно автівку жінки пошкодила вантажівка. На цей раз співачка стала жертвою пограбування. За словами Ірини Федишин, це сталось посеред білого дня.

Артистка припаркувала свою автівку біля будинку та пішла займатися різними справами. Однак, коли жінка повернулась до Porsche Cayenne, то помітила, що відсутні фари та дзеркала.

Ірина Федишин була неабияк сердита, адже її обікрали посеред білого дня. Співачка відразу викликала поліцію. За словами жінки, одна фара до її автівки коштує від 20-ти тисяч гривень. Ірина Федишин вже написала заяву до поліції. Вона щиро надіється, що грабіжників обов’язково знайдуть та покарають.

Також в мережі з’явились світлини автівки Ірини Федишин. На них дуже добре помітно, що немає фар та дзеркал. Фоловери щиро поспівчували зірці українського шоу-бізнесу.

Вони побажали артистці більше не потрапляти в такі неприємні ситуації. А ще шанувальники порекомендували жінці паркуватись у місцях, де є камери спостереження.

Читайте також: Ольга Фреймут показала свою 15-річну доньку, яка живе та навчається в Лос-Анджелесі


Не пропустіть