Олександр Волошин вийшов на зв’язок з фоловерами після операції та відповів на хейт

Не так давно нареченому Анни Трінчер зробили операцію. Хлопець вже відійшов від наркозу та вийшов на зв’язок зі своїми фоловерами. Олександр Волошин записав короткий ролик, в якому розповів про любов до підписників.

Відео з’явилось на його сторінці в Instagram. Перед камерою наречений Анни Трінчер постав на лікарняному ліжку. Він повідомив, що операція пройшла успішно.

Однак, величезна кількість фоловерів не повірила блогеру. Річ у тім, що під наркозом Олександр Волошин почав розповідати про любов до своїх фанів. Юзери відразу прокоментували ролик хлопця. Вони заявили, що людина, яка відходить від наркозу, не може так чітко розмовляти.

Фоловери звинуватили нареченого Анни Трінчер у брехні. На їхню думку, хлопець вигадав історію про операцію заради хайпу. Через деякий час блогер все-таки відповів на критику. Він заявив, що ні в якому разі не обманював своїх фоловерів.

За словами хлопця, він завжди з ними щирий та відвертий. Також в ролику Олександр Волошин повідомив, що в дитинстві в нього майже не було друзів. Коли хлопець став популярним блогером, то відразу відчув себе комусь потрібним.

А ще наречений Анни Трінчер заявив, що не всі, хто відходить від наркозу, розмовляють нечітко. За словами Олександра Волошина, в кожної людини індивідуальний організм.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Волошин Александр (@voloshyn_xx)


Не пропустіть