Олександр Пономарьов вразив виконанням відомої колядки разом з іншими українськими зірками

Відомий артист Олександр Пономарьов вирішив разом з іншими зірками українського шоу-бізнесу заспівати колядку “Нова радість стала”. Її запис відбувся в студії “З ранку до ночі” в межах популярного YouTube проєкту #ponomarevlivestudio.

Кожну пісню можна записати лише з одного дубля. Виходить вона в чорно-білому кольорі, але цього року Олександр Пономарьов вирішив дещо змінити стиль та випустив кольорове відео. Співак пояснює все тим, що напередодні новорічних свят захотів створити особливу атмосферу, тому реліз колядки вийшов кольоровим.

Артист прокоментував свій проєкт. Він розповів, що вже четвертий рік поспіль дарує людям колядку. Разом з Пономарьовим заспівали Ірина Білик, Тіна Кароль, Олег Скрипка, ALEKSEEV та DZIDZIO.

Всі артисти коментують, що їм дуже приємно брати участь у чомусь спільному, щоб порадувати своїх шанувальників. Ірина Білик зізналася, що любить об’єднуватися з іншими виконавцями для створення чогось прекрасного. На думку співачки, колядки потрібно співати кожного року на різдвяні свята. Артисти згадують своє дитинство та розповідають, що колись з нетерпінням чекали на Миколая, Різдво та Новий рік. Своїм виконанням колядки “Нова радість стала” вони подарували багатьом новорічний настрій та теплі дитячі спогади.

Читайте також: Слава Камінська відверто розповіла про колишнього чоловіка, який став священником


Не пропустіть