Ешлі Грем вразила шанувальників відвертою світлиною

Усім відомо, що Ешлі Грем є відомою американською моделлю рlus-size. Не так давно на своїй сторінці в соцмережах вона поділилася з підписниками новою світлиною, яка не залишила байдужими шанувальників. На фото дівчина позує оголена, прикрившись білим простирадлом.

Такі знімки модель отримала зі своєї відвертої фотосесії. На світлині дуже добре видно соски Ешлі Грем. Це фото спричинило справжній фурор серед підписників дівчини. Багато хто почав її критикувати та висловився, що такі світлини не є естетичними. Проте, більше половини шанувальників зовсім не погодилась з такою думкою. Вони абсолютно іншої думки та пишуть, що саме такі знімки завжди будуть актуальними. Фани запевняють, що це естетика і дивитись на такі світлини – одне задоволення.

Ешлі Грем прикрита простирадлом, через яке гарно видніються контури її тіла. Шанувальники вважають світлину однією з найкращих, які бачили в моделі.

Проте, дівчина повідомила, що позувала для свого коханого чоловіка, якого звати Джастін Ервін. На всі негативні коментарі вона не звертає уваги, адже вважає, що це недоречно. Фани захоплюються її красою та пишуть багато компліментів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Не пропустіть