Олександр Понамарьов та його колишня дружина привітали доньку з днем народження

Відомий український артист Олександр Понамарьов та його колишня дружина Олена Мозгова зворушливо привітали старшу доньку з днем народження. Дівчинку звати Зоя. Вона ніколи не спілкувалася зі своїм біологічним батьком, а завжди називала татом лише Понамарьова. Проте, подружжя вже давно не живе разом. Співак розлучився з Оленою. Зараз про його особисте життя майже нічого невідомо.

Не так давно експодружжя розмістило на своїх сторінках в Instagram cвітлини Зої. Олександр Понамарьов опублікував милі фото з донечкою. На них вона ще зовсім юна. Дівчина одягнена в сукню чорного кольору. У дописі артист побажав Зої міцного здоров’я та здійснення усіх мрій.

Колишня дружина співака теж опублікувала в соцмережі фото з донькою. На світлинах Олена Мозгова тримає на руках ще зовсім крихітну дівчинку. Вона ніжно обіймає донечку та посміхається.

Також жінка показала фото, на яких Зоя вже доросла. В дописі Олена написала, що завжди називала доньку маленьким бутончиком. Проте, зараз з нього виросла красива троянда. Ексдружина артиста побажала Зої здійснення усіх мрій та написала, що дуже сильно любить свою доньку.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Пономарьов Олександр (@ponomaryovoleksandr)

Читайте також: Дружина Віктора Павліка назвала приблизну дату пологів


Не пропустіть