Олександр Положинський іде з гурту “Тартак”: відеозвернення

Відомий український музикант, учасник групи “Тартак” Олександр Положинський заявив, що йде з колективу. Про це артист повідомив вчора, 5 лютого, на своїй сторінці у Facebook.

Олександр Положинський опублікував відеозвернення до прихильників, в якому заявив, що більше не виступатиме у складі колективу, тому що “не може”. Яка справжня причина такого рішення, Положинський не повідомив. Музикант також зазначив, що на запитання щодо причин відповідати не має наміру.

“Сьогодні я вирішив припинити свою участь у значній частині свого життя. Я вирішив, що я більше не виступатиму з “Тартаком” і не виступатиму з “Був’є”. Не знаю, шо там з “Олів’є”, але поки що там все одно нічого не відбувається. Це все сумно, дуже непросто і болісно, але я зрозумів, що все, більше не можу. Дуже просив би вас усіх не впадати в депресняк з цього приводу. Все-таки це були прекрасні роки. […] Я би просив вас утриматися від запитань – публічних і приватних, не турбувати мене цими запитаннями. Є – як є, наразі рішення прийняте і оскарженню на даний момент не підлягає. Що буде в майбутньому, я не знаю, ніяких конкретних планів у мене немає”, – заявив Олександр.

Зазначимо, учасники гурту “Тартак” поки не прокоментували новину про те, що Олександр Положинський іде з колективу.

 

Джерело Сьогодні

Не пропустіть