Олег Винник показав автобус, на якому гастролює Україною

Олег Винник є одним з найпопулярніших артистів в українському шоу-бізнесі. Не так давно чоловік вирішив похизуватись автобусом, на якому гастролює Україною. Подробицями виконавець поділився у програмі “Зірковий шлях”.

За словами Олега Винника, гастролі відіграють дуже важливу роль в його житті. Артист рідко буває вдома, тому що постійно тішить глядачів своїм чудовим голосом.

Співак заявив, що для вдалих концертів потрібно перш за все потурбуватись про комфортний переїзд між містами. На початку жовтня Олег Винник дав грандіозний концерт у Львові. Також чоловік взяв участь в новому інтерв’ю й показав мікроавтобус для гастролів.

За словами артиста, в автобусі є комфортні сидіння та велике ліжко з підігрівом. Однак, добре виспатися чоловіку не вдається. Через погані дороги в Україні Олег Винник часто не висипається й почуває себе втомленим. Також в його автобусі є унікальне підсвічування, звук й караоке.

Після концерту для чоловіка дуже важливо побути в тиші. Тому він ніколи не вмикає фільм чи музику. За словами артиста, його гастрольний автобус є дуже комфортним та затишним.

Читайте також: Тіну Кароль запідозрили у романі з Ivan NAVI


Не пропустіть