Огірки на очі: навіщо жінки це роблять?

Нерідко, в якомусь фільмі можна побачити, як головна героїня, роблячи собі маску на обличчя, кладе на очі огіркові кружечки. Навіщо вона це робить? Що це, художній прийом, чи зелений овоч дійсно володіє певними корисними властивостями?

Ми розповімо вам про дослідження вчених, згідно з якими для здоров’я шкіри вкрай важливі рідина і гідратація. І допомогти в цьому може огірок, сік якого містить кремнезем, що робить шкіру здоровою і яскравою.

Крім того, огірок на 95 відсотків складається з води, що дозволяє йому бути природним зволожувачем, а вміст аскорбінової і кавової кислот запобігає втраті рідини в організмі.

Представник Академії харчування та дієтології в штаті Техас, дієтолог Анжела Лемонд, про огірки може розповідати нескінченно. Наприклад, про те, що вживання огірка прекрасно поповнює щоденний мінімум вітамінів, сприяє травленню і підтримці фігури в хорошій формі, виводить токсини з організму, бореться з раком і лікує діабет. А ще, за допомогою огірка можна полегшити біль після сонячних опіків, позбутися від мішків під очима.

Американський науковий журнал Science опублікував статтю про харчову біохімію, в якій наводяться науково обґрунтовані дані про вміст у огірках антиоксидантів. Доведено також, що цей овоч має антимікробні властивості. Все це разом допомагає організму боротися з видимими ознаками старіння. А висока концентрація в огірку альфа-гідроксикислот (AHAs) робить його корисним в лікуванні шкіри і косметології.

Дерматологи і косметологи, Грегорі Ніколаїдіс і Дебра Джеліман, проблемою набряклих очей займаються давно і знають про неї буквально все. Якщо під очима періодично виникають мішки, це наслідок застою лімфатичної рідини. Є декілька способів позбавитися від неї.

Одним з найбільш ефективних є огіркова маска. Прикладати потрібно обов’язково холодний огірок, так як у значній мірі саме холод бореться із застояною рідиною. Сам огірок, за рахунок багатого вмісту антиоксидантів і флавоноїдів позитивно впливає на шкіру і навіть робить її молодшою, усуваючи дрібні зморшки.

Дебра Джеліман попереджає, що панацеєю огірок в даному випадку бути не може. Він є лише одним з помічників, і то тимчасових. Щоб вирішити проблему набряклості очей раз і назавжди, необхідно повністю змінити спосіб життя. Виключити алкоголь, куріння, хронічне недосипання – все, що сприяє виникненню численних зморшок навколо очей.

Дженні Хіллс, дієтолог і медичний письменник присвятила огіркам цілу серію статей. З посиланням на наукові джерела вона стверджує, що м’якоть огірків містить безліч вітамінів, а екстракт овоча володіє терпкими властивостями. Це дозволяє зменшити появу навколо очей сітки з дрібних зморшок.

Достатньо 10-12 днів накладати огірки на очі, і ефект не змусить себе чекати. Дебра Джеліман пояснює, що на чудовий косметичний вплив здатні не тільки огіркові кружечки, а й кашка з цього овоча, його сік. У будь-якому вигляді свіжий огірок здатний на багато чого.

У 2017 році науковий журнал Public Health of Indonesia опублікував дані, згідно з якими люди похилого віку, які регулярно вживають свіжі огірки, менше страждали від підвищеного артеріального тиску. Більше того, їх зовнішність мало не на очах змінювалася в кращу сторону. Особливо, це стосувалося тих, хто продовжував не тільки їсти огірки, але і робити з них різні маски, використовувати їх в якості лосьйону для обличчя.

В’янучій шкірі огірки надають пружності і свіжості. У них містяться речовини, які зменшують пори і стимулюють роботу сальних залоз. Маски з огірка допомагають в боротьбі з висипом вугрів і прищами. А ще в огірках містяться бета-каротин і магній, які сприяють загоєнню шкіри.

Джерело woman.rambler
Не пропустіть