Новий б’юті-тренд: фарбування «твідовий» балаяж

Колористи взяли курс на природність: більше ніяких строкатих відтінків – тільки максимально спокійні та приємні тони. На піку моди зараз кольори, які імітують одну з найпопулярніших тканин сезону – твід.

Як виглядає «твідове» волосся? За словами чиказького колориста Рекса Джімесона, таке фарбування робить акцент на тонкому, природному колірному переході. Проте, воно відноситься до категорії балаяж, коли коріння роблять темними, а кінці контрастно світлими. Нещодавно Рекс зауважив, що зараз актуальним є максимально плавне і приглушене фарбування: «Контраст все ще присутній, але він уже не такий видимий».

Стиліст і колорист Гай Тан вважає, що ця техніка в роботі схожа на шиття: «Ви робите невеликі стежки через кожну секцію, щоб домогтися плавного переходу на волоссі. Чим більше стежок, тим більший контраст».

Але основна риса, яка відрізняє «твід» від інших видів фарбування – її багатогранність. Новомодна техніка повинна по-новому розкрити ваш природний колір волосся, а не повністю перекрити його. Найяскравіші приклади «твідового» балаяжу у нашій добірці.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений St George, Utah Hairstylist (@cristina_does_hair)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Mallery Share (@hellobalayage)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений chelsea ✨ rva hairstylist (@chels_e_lynne)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений The Crop Shop (@hannahludlamhair)

Джерело kiz

Не пропустіть