Новорічний манікюр: 15 розкішних ідей для стильних жінок

Настала передноворічна пора – час, коли кожен з нас чекає якогось дива і воно обов’язково трапиться, якщо вірити і чекати! В останні передноворічні дні багато модниць, як правило, йдуть на манікюр, щоб в новорічну ніч бути чарівною та незрівняною. Звичайно ж, в цьому році відбулося багато негативних подій і далеко не всі радіють майбутнім святам.

Нейл-індустрія все ж не стоїть на місці та, не зважаючи на досить тривалий період стагнації, кожного сезону з’являються свіжі новинки. В іншому, для новорічного манікюру підходять не тільки вони, а й перевірені роками такі дизайни, як френч або нюд.

Навіть французький манікюр може засяяти іншими, більш святковими фарбами, якщо додати до нього ніжне золотисте сяйво гель-лаку з шиммером або глітером.

Наступний рік – це Рік Білого Металевого бика, тому особливу увагу варто приділити манікюру білого кольору і / або сріблястим відтінкам. Варто відзначити, що сріблясті відтінки гарно світяться і виглядають вельми органічно.

Зовсім не обов’язково робити химерний варіант з новорічною тематикою – нюдові та пастельні відтінки дуже гарно виглядають в будь-якій комбінації. Заради створення “урочистості” варто лише додати блиск золота або срібла. В іншому, можна додати і те й інше, зараз це модно.

Коли питання про те, який колір манікюру вибрати, стоїть надто гостро, і ви ніяк не можете вибрати між величезною різноманітністю модних відтінків, обирайте різнокольоровий дизайн, в якому плавно поєднуються зимові відтінки і м’який блиск.

Незмінна класика будь-якого вечірнього манікюру – чорний + золото – це величезна кількість найрізноманітніших варіантів дизайну, від легких і ненав’язливих до блискучих, святкових.

Відтінки синього кольору користуються особливою популярністю саме в зимовий сезон, так як вони виглядають гармонійно. Синій колір можна обіграти по-різному. Якщо хочеться зробити що-небудь святкове, зверніть увагу на новорічний дизайн.

“Характерний” новорічний манікюр – це манікюр з відтінками червоного + новорічний дизайн. Цього року нас рекомендують відмовитися від використання відтінків червоного і бордового, так як Білий Металевий Бик не любить криваві кольори.

Щоб манікюр був помітним і розкішним, варто придивитися до різнобарвних варіантів з легким блиском – такий манікюр виглядає стильно і святково.

Новорічна тематика не завжди відрізняється яскравістю тонів – можна вибрати чорно-білу або сіру гаму. При додаванні в такий нейл-арт сріблястих мотивів або блискіток манікюр відразу заграє по-новому.

Вся пастельна гамма добре підійде для створення стильного дизайну нігтів, який може бути актуальним в будь-якій ситуації. До пастельного бежевого можна додати інший відтінок, трішки новорічної тематики і готово.

Саме в новорічні свята майстри нейл-арту дістають із засіків всі свої запаси блискучих лаків та інших матеріалів. Мало блиску і сяйва дорогоцінних металів в Новий Рік не буває!

Пастельна гамма – це своєрідна база, на основі якої можна створити величезну кількість найрізноманітніших варіантів дизайну нігтів, починаючи від мінімалістичного і закінчуючи святковим.

Зворотний френч може виглядати по-новому, якщо додати в нього святкового блиску і сяйва шиммеру. Основну гаму все ж краще залишити базовою, нейтральною.

Відтінки фіолетового поєднанні з пастельним рожевим зроблять ваш манікюр ніжним і розкішним. Майстру залишається лише додати трішки металевого блиску і сяйва золота.

Лідером новорічного сезону 2020/21, без всяких сумнівів, є дизайн з білим кольором. Його можна виконати в будь-яких варіаціях і техніках, аби білий колір був основним.


Не пропустіть