Ніжні та модні ідеї дизайну нігтів з мінімумом декору на осінь 2021

Залишилися останні дні літа і прийде золота осінь. Всі почнуть утеплятися по сезону і звичайно ж змінювати дизайн своїх нігтиків. Дехто вже почав робити новий манікюр і вже сьогодні в інтернеті можна знайти безліч дуже красивих і ніжних ідей дизайну нігтів на осінь 2021.

І ми, звичайно ж, підібрали для вас найніжніші ідеї з мінімумом декору на нігтиках. Всі вони дуже красиві і милі. Кожен варіант індивідуальний. Тут ви зможете підібрати свій новий образ для ваших ручок або це вам допоможе придумати щось своє взявши якусь ідею на замітку.

Нейл-майстри стверджують, що цієї осені в моді буде природність і мінімалізм. Хтось також говорить, що в моді пастельні тони і дизайн без каменів. Тому, сьогодні ми вирішили підібрати для вас варіанти з дуже невеликою кількістю дизайну на нігтях зі світлими відтінками.

І так почнемо, всім приємного перегляду!

Перший варіант – білі нігтики з глянцевим топом і додаванням невеликої кількості блискіток у вигляді декору на безіменному пальчику. Такий дизайн виглядає дуже красиво, свіжо і привертає увагу своєю простотою.

Другий варіант – ось такі ніжні нігтики з матовим і глянсовим топами. На одному нігтику ми бачимо одну невелику квіточку білого кольору.

Третій варіант ось такі дуже ніжні рожеві нігтики з золотими лініями. Дуже ніжний і простий варіант дизайну нігтів на осінь 2021 року.

Четвертий варіант схожий на третій, теж дуже ніжний колір і золота гель фарба, тільки цього разу дизайн у вигляді напису на двох нігтиках.

Бежевий і молочний кольори на нігтиках дуже добре поєднуються, а доповнення у вигляді невеликої кількості блискіток додає дизайну якоїсь родзинки. Дуже гарне поєднання.

Молочні нігтики – дуже красива форма і білі листочки з додаванням срібних блискіток, виглядає дуже ніжно та елегантно.

Дуже ніжні рожеві нігтики з додаванням розтікання більш ніжного рожевого кольору. Покриті глянцевим і матовим топом, нігті виглядають дуже цікаво і приємно.

Подивіться яке поєднання кольорів, пастельні тони з матовим покриттям.

Дуже цікавий варіант, один нігтик глянсовий, а всі інші – матові.

Вже не перший раз за останні кілька тижнів зустрічаємо в новинках ось такі ось подібні нігтики. Тут французький манікюр білий з додаванням золотого тільки на одному пальчику. Дуже красиво виглядає і ніжно.

І знову рожеві кольори. Так їх в цій добірці багато. Практично всі новинки на осінь чомусь поєднують в собі рожеві кольори. Напевно восени все ж буде дуже популярний рожевий колір.

Ми вже зустрічали подібний варіант, тільки він був рожевий з матовим покриттям. А тут подивіться – бежевий з глянцевим покриттям.

Дуже красивий і ніжний варіант, із золотою гель фарбою. Дуже ніжний блакитний колір з поєднанням декору у вигляді мармурового дизайну.

Рожевий і молочний дуже ніжне поєднання з додаванням золотої фольги.

Бежеві нігтики виглядають дуже натурально, а золоті блискітки зі смужками надають таким нігтиками яскравої родзинки.

Перехід з рожевого в білий з додаванням срібних блискіток. Дуже милий дизайн нігтів для наших модниць.

Милі гілочки з крапелькою блискіток виглядають просто чудово на таких нігтиках.

І останній дизайн на сьогодні – ось такі милі нігтики з золотим декором.

Ось така ніжна добірка у нас сьогодні вийшла.

Читайте також: Кращі мінімалістичні дизайни нігтів для ідеального повсякденного манікюру на осінь 2021


Не пропустіть