Ніколас Кейдж одружився вп’яте

56-річний Ніколас Кейдж знову одружився. Обраницею актора стала 26-річна японка Ріко Шібата.

Дівчина на чотири роки молодша за старшого сина зірки. Закохані влаштували церемонію одруження в фешенебельному готелі Лас-Вегаса. Вони одружилися ще 16 лютого, але про це стало відомо тільки сьогодні. Дата торжества була вибрана не випадково: саме в цей день народився батько артиста, якого зараз вже немає в живих.

Обраниця Ніколаса взяла його прізвище. Наречена вибрала традиційне японське весільне кімоно ручної роботи. У той же час, наречений не став відмовлятися від традиційного смокінга. Після камерної весільної церемонії новоспечені чоловік і дружина відправилися на вечірку в компанії найближчих друзів. Серед запрошених була і колишня дружина Кейджа. Еліс Кім народила йому сина Кал-Ела, якому зараз вже 15 років.

Ніколас і Ріко почали зустрічатися трохи більше року тому, а через пандемію коронавірусу вони не бачилися близько півроку. Артист жив в Неваді, а його кохана у себе на батьківщині. Кейдж зрозумів, що не уявляє свого життя без Шібати. Він зробив їй пропозицію по відеозв’язку, а потім відправив розкішне кільце з чорним каменем, оскільки саме цей колір є її улюбленим.

Для Ніколаса цей шлюб став п’ятим, а для його обраниці – першим. Четвертий союз актора тривав лише чотири дні: весілля з 23-річною Ерікою Койке пройшло в Лас-Вегасі. Пізніше Ніколас заявив, що знаходився в стані алкогольного сп’яніння на момент церемонії одруження і не розумів, що робить.

Першою дружиною Кейджа стала Патриція Аркетт: шлюб тривав шість років. Вдруге він одружився на Лізі Марії Преслі: цей союз зберігся протягом 109 днів. Кореянка Еліс Кім була третьою дружиною артиста, вони розлучилися в 2016 році. Від відносин з актрисою Христиною Фалтон у Ніколаса є старший син, 30-річний Вестон.

Читайте також: Макс Барських показав, як виглядає його красива мама


Не пропустіть