Ксенія Мішина та Олександр Еллерт назвали причину їхніх сварок

Українська акторка Ксенія Мішина, якій вдалось знайти своє кохання на проєкті “Холостячка”, вирішила відверто розповісти про свої стосунки. Жінка вже давно живе з Олександром Еллертом.

Пара постійно подорожує та виховує сина Платона. Не так давно на офіційній сторінці в Instagram програми “Життя відомих людей” з’явився ролик, в якому закохані розповідають про свої стосунки.

За словами Ксенії Мішиної, прибиранням у квартирі займається здебільшого вона. Жінка миє підлогу й інколи готує сніданок. Також закохана пара зізналась, що сварка може виникнути через те, хто вранці буде спати на десять хвилин довше. Також Ксенія Мішина пожартувала, що, іноді, закохані сперечаються, хто з них повезе дитину в школу.

За словами Олександра Еллерта, всі сварки, які виникають між закоханими, дуже легко вирішуються. Чоловік заявив, що не любить сваритися з Ксенією та старається уникати конфліктів. А ще він зізнався, що в його доньки та Мішиної ідеальні стосунки. Вони можуть довго обговорювати різні теми та ділитися секретами.

Читайте також: Ксенія Мішина заінтригувала фанів можливою вагітністю


Не пропустіть