Нещадний антитренд: 5 застарілих дизайнів манікюру, які вийдуть з моди у 2022

Манікюр, на наш погляд, менш схильний до зміни трендів, ніж одяг або стрижки. Але диявол, як завжди, в деталях: схожі елементи в різних виконаннях можуть бути актуальними або сприйматися як катастрофа. Давайте подивимося на варіанти манікюру, які вийдуть з моди в 2022 році, щоб наперед зрозуміти, як успішно їх обійти.

Манікюр із короною

Пам’ятаєте, пару років тому манікюр з такими слайдерами, малюнками та викладками зі страз був найтрендовішим, мрією всіх модниць, які хотіли не лише сукню і на ручки, а ще й жіночий символ влади? На сьогоднішній день він викликає лише нервову посмішку — і через загальну заношеність і співзвучність із модною заразою. Якщо дуже хочеться царської естетики, попросіть у майстра викласти стрази у стилі мандали — східне мистецтво, яке зараз виглядає набагато доречніше.

Вензелі

Так, дуже красиво і дуже жіночно але, на жаль, заїжджено. Нігті в завитках чітко пахнуть нафталіном або народним розписом. Якщо вигини та тонкі лінії — ваша улюблена естетика, придивіться до найтоншої монохромної флористики у корейському стилі . Її зображення недалеко пішло від вензелів але виглядає набагато сучасніше.

Фімо

Фімо, або імітації зрізів фруктів та ягід із пластику, були дуже модними, коли дерева були великими, а нігті нарощували на типси. Ці зрізики ювелірно викладалися на тіпси, а потім заливали гелем а-ля акваріум. Ідею призабули але сьогодні деякі жінки роблять невдалі спроби її реанімувати в гель-лаковій системі: їх ставлять як стрази та доповнюють малюнками. Виглядає зовсім колгоспно, якщо чесно. Якщо вже ручки сверблять додати об’єму фруктам, краще поставити слайдер з реалістичним принтом і продублювати його краплею густого прозорого матеріалу поверх топу – вийде прикольний ефект лінзи.

Та й у гелевому аквадизайні фімо виглядають дуже дешево. Якщо морочитися з кілометровим аква-френчем (який теж уже не тренд, але його хоча б можна зробити стильним), зону усмішки краще декорувати під натуральне каміння.

Народний розпис

Розпис — раніше за цими техніками майстри стояли вчерзі на навчання. Такі нігті хотіли мати усі клієнтки! Стиль різнобарвних хусток та квітчастих спідниць диктував таке сусідство. Зараз подібний дизайн більше тягне на анахронізм, навіть у поєднанні з фольковою сукнею – надто багато акцентів. А ось китайський розпис як технічний прийом не застарів — з його допомогою виходить дуже гарна та сучасна геометрична графіка.

Френч зі стразів

Ми думали, що ця ідея пішла в небуття вже кілька років тому, але нещодавно наткнулися на неї в Інстаграмі. Виглядає як повстала мумія в королівському одязі: витвір мистецтва але за сучасними мірками моторошний.

Повзе збудована архітектура нігтя – вільний край відразу йде в трапецію. Жахливо незручно носити – стільки стразів на кінчику перевантажують пластину, через кілька тижнів отримаємо величезний ризик поломок. Та й загальна варварська пишність заходу не поєднується з мінімалістичними трендовими образами. Якщо ви хочете декорувати стразами френч, розмістіть їх у зоні кутикули та виберіть легшу та витонченішу викладку.

Читайте також: Блискучий манікюр: модні варіанти дизайну нігтів на Новий рік 2022


Не пропустіть