Неонові стрілки, помада замість тіней: модні тренди в макіяжі 2021

Тренди на макіяж, як і на одяг, змінюються щороку. На них впливають тренди минулих десятиліть, новаторство і навіть випадкові образи актрис на телеекранах. Сьогодні існує вже дуже багато способів нанесення макіяжу: від нюдових до яскравих вечірніх. Адже візажисти буквально змагаються у винаході сміливих технік, і деякі з них настільки сподобалися жінкам, що увійшли у вжиток в 2021 році.

Бузкові і червоні тіні: раніше такий колір дозволяли собі тільки моделі на показах мод. Зараз в червоних тінях вже немає нічого дивного, вони виглядають свіжо і ново, тому кожна може спробувати застосувати цей колір. Але пам’ятайте важливе правило, на обличчі повинен бути тон або консилер.

Неонові стрілки і не тільки: досить часто можна зустріти моделей з неоновим макіяжем на подіумі. Таке звичайно складно уявити на вулицях, тому візажисти вирішили мінімізувати неон і перетворити його в стрілки.

Яскраво-рожеві губи: тенденція 2000-х років повертається в сучасний світ. Губи кольору фуксії знову в моді, можете сміливо пробувати такий колір на собі.

Спокійні кольори: одночасно з неоном і фуксією в тренді і пастельний макіяж, але його вирішили обрамити різними візерунками. На допомогу вам прийде біла підводка.

Глітер: після виходу серіалу «Ейфорія» з Зендеєю в головній ролі, не тільки моделі стали виходити з глітером навколо очей, але й звичайні дівчата. Не бійтеся розсипати глітер на обличчя, можете проводити експерименти, адже блискіток багато не буває!

Натуральні брови: зараз список модних тенденцій очолює ефект натурального ламінування на бровах. Для їх оформлення вам знадобиться мило або крем для брів, щіточка, ну і зовсім небагато олівця, якщо хочете. Графічні брови залишилися в минулому.

Кольорові вії: крім синьої туші, яка вже давно в тренді, ви можете використовувати рожеві, білі або зелені відтінки.

Кольорові тіні на внутрішньому куточку очей: тепер не обов’язково наносити тіні на всю повіку, можна нанести їх тільки на внутрішній куточок. Також можна використовувати і підводку: намалюйте ромашку, і ви будете в тренді.

Яскраві рум’яна: такий макіяж часто можна зустріти на моделях і селебріті. Велика кількість рум’ян, які зачіпають і скроневу область, плавно переходячи на повіки, замінюючи тіні.

Макіяж з використанням одного продукту: в якості такого продукту можна взяти губну помаду і використовувати її в якості рум’ян і тіней для повік. За допомогою олівця для брів можна оформити не тільки самі брови, але й намалювати стрілки, а також додати собі веснянок.

Який макіяж ви б спробували в повсякденному житті? Діліться в коментарях!

Читайте також: Актуальні і модні стрижки сезону 2021-2022


Не пропустіть