“Ненавидить тварин!”: Дженніфер Лопес зіткнулася з критикою через свою любов до хутра

Зазвичай фестивальна публіка завжди з нетерпінням чекає зустрічі з заїжджими знаменитостями, запрошеними на захід, але ось на 50-річну Дженніфер Лопес , яка приїхала в Торонто, щоб представити фільм “Стриптизерки” (Hustlers), на червоній килимовій доріжці чекав далеко не найбільш привітний прийом.

Так, в мережі з’явилося відео, на якому глядачі, які зібралися біля червоної килимової доріжки, зустрічають Джей Ло плакатами, що закликають її перестати носити натуральне хутро.

“Джей Ло ненавидить тварин!”

– було написано на одному з транспарантів, які тримали в руках активісти.

Протестуючі також вигукували свої вимоги до зміни гардеробу Лопес, поки та позувала фотографам. Схоже, зіпсувати зоряний момент глядачам не вдалося – Дженніфер залишила їх вигуки без уваги і поки ніяк не прокоментувала неприємний інцидент.

Лопес охоче носила речі з хутра протягом усієї кар’єри, а в її колекції є кілька десятків шуб на всі випадки життя. Особливо знаменитість любить речі з м’якого хутра шиншили. Схоже, що і в новому фільмі шуби будуть частиною іміджу її екранної героїні. В крайньому випадку, на знімках зі знімального майданчика Джей Ло з’являлася в хутряних жилетках і накидках.

 

Джерело Spletnik
Не пропустіть