Названі прості способи омолодження

Сон, вправи на витривалість і вживання продуктів з антиоксидантами впливають на стан клітинних мітохондрій, які сприяють омолодженню.

Мітохондрії являють собою крихітні електростанції всередині клітин, які беруть участь у виробництві енергії та відповідальні за клітинне дихання. Якщо мітохондрії функціонують з порушеннями, то активно виражається старіння людини. І навпаки: чим кращий стан мітохондрій, тим людина молодшою виглядає.

Як заявили експерти, регулярні заняття фізкультурою, головним чином тренування на витривалість, допомагають поліпшити число і силу клітинних органел, а також сповільнити їх ослаблення, що сприяє омолодженню.

Фахівці також порекомендували вживати продукти, які багаті вітамінами, мінералами та антиоксидантами: фрукти, овочі, горіхи, насіння, рибу і м’ясо.

Найважливішою умовою для омолодження є достатній сон, він дозволяє мітохондріям відновлювати пошкоджені клітини.

Медитація та інші техніки розслаблення тіла, наприклад, йога або тай-цзи, зменшують окислювальний стрес, який є причиною раку, депресії, хвороби Альцгеймера і передчасного старіння.

Експерти відзначили, що щоденний вихід з дому, прогулянки і поїздки є простим секретом омолодження, оскільки вони дають уникнути ризику дефіциту вітаміну D, який бере участь у багатьох процесах в організмі.

Також фахівці радять уникати стресу і занепокоєння, які впливають на раннє старіння.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть