Наталія Островська показала, як чоловік привітав її з народженням донечки

Ведуча ТСН Наталія Островська нещодавно вперше стала мамою. 17 листопада вона народила донечку. Дівчинка з’явилась на світ в одній з приватних клінік Києва. Наталія Островська неймовірно щаслива, що стала мамою. Вона з нетерпінням чекала на зустріч з донечкою та ретельно готувалась до пологів.

Вагітність ведучої ТСН пройшла чудово. Після пологів новоспечена мама теж почуває себе добре. Нещодавно Наталія Островська показала, як коханий привітав її з народженням донечки. Чоловік подарував їй величезний букет троянд та зворушив словами вдячності за те, що вона народила йому донечку.

Наталія Островська та її коханий були настільки розчулені, що не могли стримати сліз.”Ти знаєш, що це дуже важлива в нашому житті подія. Емоційна я людина. Я тебе дуже кохаю! Дякую тобі за донечку”, – ніжно звернувся до ведучої чоловік.

Яке ім’я подружжя дасть донечці, Наталія Островська поки що не розсекречує. Однак, ведуча заявила, що зовсім скоро поділиться всіма подробицями. Наразі жінка насолоджується материнством. Наталія Островська дуже щаслива, що в неї народилась донечка. На цей день ведуча чекала цілих дев’ять місяців.

Читайте також: Павло Зібров поділився секретом свого успішного шлюбу


Не пропустіть