Наталія Могилевська у домашньому образі заінтригувала світлиною з величезним букетом троянд

Відома українська артистка Наталія Могилевська часто інтригує мережу провокативними світлинами. Зірці постійно приписують романи з різними знаменитостями. Однак, співачка ніколи їх не підтверджує.

Нещодавно Наталія Могилевська зачарувала фоловерів новою світлиною. На сторінці в Instagram вона опублікувала фото, на якому позує в домашньому образі та з красивим букетом білих троянд.

Перед камерою зірка українського шоу-бізнесу з’явилась у теплому білосніжному халаті та з легким макіяжем. Вона позує біля великого букета квітів та мило усміхається. Новорічні свята Наталія Могилевська проводить вдома. Цього року жінка вирішила не летіти на відпочинок в теплі краї.

Артистка планує відсвяткувати Різдво в колі друзів та родини. Фани відразу засипали виконавицю великою кількістю приємних слів. Вони оцінили її домашній образ, назвавши дуже красивою та жіночною.

Також фоловери поцікавились у зірки, від кого вона отримала такий красивий букет квітів. Однак, відповіді Наталія Могилевська так і не дала. А ще шанувальники побажали артистці веселих свят та здійснення усіх мрій в Новому році.


Не пропустіть