Дружина Віктора Павліка показала, скільки грошей витрачає під час відпочинку в Буковелі

Молода дружина Віктора Павліка вирішила гайнути на відпочинок. Катерина Реп’яхова давно мріяла відправитись в Буковель. Саме там жінка проводить свою відпустку. На цей раз концертна директорка відправилась на відпочинок без чоловіка. Компанію їй склали друзі та мама.

Катерина Реп’яхова активно виходить на зв’язок з фоловерами та показує, як проходить її відпустка. Нещодавно жінка продемонструвала, скільки грошей витрачає в Буковелі під час відпочинку.

За словами Катерини Реп’яхової, вона покаталась на знаменитій буковельській гірці. За дві людини дружина Віктора Павліка заплатила 800 гривень. Пізніше концертна директорка відправилась до ресторану зі своєю мамою.

Їхній обід обійшовся жінці у 855 гривень. Проте, Катерина Реп’яхова залишилась незадоволеною. Вона повідомила, що заплатила надто велику суму за обід. А ще, за її словами, дружина Віктора Павліка залишилась голодною.

Вона поскаржилась на обслуговування в ресторані та заявила, що раніше там готували набагато смачніше. Однак, пізніше Катерині Реп’яховій все-таки вдалося знайти заклад, в якому жінка смачно поїла.

Також концертна директорка розсекретила, в яку суму обійшовся їй обід. Кохана артиста заплатила три тисячі гривень. Проте, в ресторані Катерина Реп’яхова обідала з мамою та друзями, тому така сума грошей вийшла за п’ятьох людей.


Не пропустіть