Наталія Денисенко розчулила романтичною зустріччю з чоловіком-військовим

Відома українська акторка Наталія Денисенко дуже рідко бачиться з коханим, адже він перебуває на фронті. Чоловік зірки захищає Україну ще з початку російського вторгнення. Він вкрай рідко буває вдома. Наталія Денисенко дуже сумує за коханим. Акторка неабияк хвилюється за чоловіка та з нетерпінням чекає на нього вдома.

Нещодавно Наталія Денисенко поділилась чудовою новиною з підписниками. Вона повідомила, що нарешті зустрілась з коханим. На сторінці в Instagram акторка поділилась зворушливим кадром. Перед камерою Наталія Денисенко постала з розкішним букетом білих троянд.

Аби провести хоч трішки часу зі своїм коханим, акторка приїхала до нього на позиції. Побачення подружжя пройшло в автомобілі. Андрій Федінчик подарував дружині розкішні квіти. Він з нетерпінням чекав на зустріч з коханою. Перед камерою Наталія Денисенко постала усміхненою. Жінка позувала без макіяжу. А ще вона приміряла головний убір свого чоловіка.

Фоловери щиро пораділи за подружжя. У коментарях вони побажали Андрію Федінчику якнайшвидше повернутись додому з перемогою. Також підписники додали, що в нього дуже турботлива дружина. А ще фоловери засипали Наталію Денисенко компліментами та похвалили за зустріч з коханим.

Читайте також: Ексдружина Потапа показала рідкісне фото з підрослим сином та 25-річною донькою


Не пропустіть