Ексдружина Потапа показала рідкісне фото з підрослим сином та 25-річною донькою

Відома українська продюсерка Ірина Горова має двох чудових дітей. Доньку Наталію жінка народила від першого чоловіка. Наразі дівчині 25 років. Також Ірина Горова має сина, батьком якого є Потап. Подружжя давно розлучилось. Однак, продюсер часто бачиться з сином та бере участь в його вихованні.

Нещодавно ексдружина Потапа поділилась рідкісним фото з дітьми. Вона показала підрослого сина Андрія та 25-річну донечку. Світлину Ірина Горова опублікувала в Instagram-stories. Перед камерою діти продюсерки постали усміхненими. 14-річний Андрій обійняв свою сестру та продемонстрував харизматичний вираз обличчя.

Хлопець позував у чорній футболці та шортах зі стильним принтом. 25-річна донька Ірини Горової теж мило усміхалась, пригорнувшись до брата. Наталія позувала в сірих шортах та яскравій спортивній кофті. Дівчина зібрала волосся в пучок та не наносила косметику на обличчя.

Діти Ірини Горової позували на тлі розкішного будинку. Підписники відразу прокоментували рідкісну світлину жінки. Вони повідомили, що Ірина Горова має чудових дітей. За словами фоловерів, 14-річний син продюсерки неабияк підріс. Також підписники заявили, що донька Ірини Горової має надзвичайно привабливу зовнішність. А ще вони додали, що дівчина виглядає набагато молодшою.

Читайте також: Надя Дорофєєва показала, яким Михайло Кацурін був у юності


Не пропустіть