Настя Каменських зізналась, що не картає себе за зайві кілограми

Зірка українського шоу-бізнесу Настя Каменських вирішила розповісти про зміни у своєму житті. На сторінці в Instagram вона опублікувала відповідний ролик, в якому розповіла про ставлення до зайвої ваги.

Жінка зізналась, що раніше ставилась до себе дуже суворо. Настя Каменських ретельно слідкувала за фігурою. Також артистка жорстоко обмежувала себе в харчуванні. Однак, зараз жінка повністю змінила думку.

Зірка українського шоу-бізнесу заявила, що любить своє тіло, яким воно не було б. Настя Каменських прекрасно розуміє, що її фігура неідеальна. Однак, співачці вдалося полюбити кожний зайвий кілограм. За словами виконавиці, після такого рішення вона стала почувати себе набагато щасливішою.

Артистка повідомила, що вже давно перестала картати себе за зайві кілограми. Однак, і про спорт жінка не забуває. Настя Каменських впевнена, що у всьому повинна бути стабільність.

Саме це зробить людину щасливою та задоволеною. Кумири підтримали артистку й погодились з її словами. Фани повідомили, що Настя Каменських дуже розсудлива та мудра.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Читайте також: Олександра Заріцька вперше розповіла про нерозділене кохання


Не пропустіть