Настя Каменських вразила сумою, яку зібрала для ЗСУ в турі “Я – Україна”

Під час війни відома українська співачка Настя Каменських активно допомагає ЗСУ. Вона неодноразово брала участь у благодійних заходах. Нещодавно зірка українського шоу-бізнесу вирушила у другу частину туру “Я – Україна”. Настя Каменських побувала в багатьох містах. На її концерти завітали військові та біженці.

Окрім того, під час виступів співачка проводила безліч аукціонів. Зокрема, розігрувалися прапор з підписами зі спецпідрозділу ГУР МО України “АРТАН”, футболка голкіпера Андрія Пятова та лімітовані картини від українського митця Дмитра Кришовського. У другій частині туру Насті Каменських вдалося зібрати 263 тисячі гривень.

Майже всю суму співачка віддала на потреби проєкту волонтерки Тати Кеплер “Птахи”, який займається тактичною медициною. Решту коштів зірка українського шоу-бізнесу перерахувала бригаді, яка воює на Авдіївському напрямку. На потреби ЗСУ Насті Каменських вдалося передати більше мільйона гривень.

Співачка дуже задоволена таким результатом. Також вона додала, що ні в якому разі не припинятиме допомагати військовим. Настя Каменських планує взяти участь в багатьох благодійних проєктах та зібрати ще більшу суму для наших захисників.

Читайте також: Володимир Дантес роздягнувся на сцені за 50 тисяч гривень

Не пропустіть