Настя Каменських розпочала свій ранок з танців й вразила мережу неабиякою гнучкістю

Знаменита співачка Настя Каменських вже неодноразово показувала, як розпочинається її ранок. Артистка демонструвала свої ранкові ритуали й з’являлась перед камерою в домашньому образі.

На цей раз зірка українського шоу-бізнесу вирішила підняти фанам настрій запальним танцем. На сторінці в Instagram вона запостила ролик, в якому продемонструвала красиві рухи.

Спорт є невід’ємною частиною життя Насті Каменських. Жінка постійно стежить за фігурою та дотримується правильного харчування. За словами артистки, кожний її ранок розпочинається зі спорту.

На цей раз знаменитість показала запальний танець у своєму будинку. Перед камерою Настя Каменських з’явилась у чорному облягаючому комбінезоні.

Спортивний одяг ідеально підкреслив струнке тіло співачки. На голові жінка зробила високий пучок. А ще вона показала свого домашнього улюбленця. Під запальний трек Настя Каменських продемонструвала гнучкість тіла й показала, як розпочинається її ранок.

Ролик зірки українського шоу-бізнесу переглянуло багато фоловерів. Вони засипали артистку компліментами й побажали хорошого дня.

За словами шанувальників, своїм танцем Настя Каменських неабияк надихнула їх на щось прекрасне. А ще фани оцінили підтягнуте тіло виконавиці, залишивши у коментарях багато приємних слів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Читайте також: Оля Полякова кардинально змінила імідж та стала брюнеткою


Не пропустіть