Настя Каменських показала зворушливе відео з батьком

34-річна Настя Каменських розповіла про свої переживання і померлого батька. Співачка не стримала сліз.

Виконавиця активно працює над собою. Артистка позбулася від зайвих кілограмів і насолоджується стрункою фігурою. Разом з тим, Каменських мотивує дівчат любити і поважати себе, заради чого наважується на граничну відвертість з шанувальниками.

У новому випуску реаліті-шоу «Дівчата рулять» поп-діва запросила до розмови психолога Світлану Ісаєнко. Зірка зв’язалася з експертом, щоб обговорити проблему низької самооцінки, комплексів і страхів. Фахівець розповіла, що ставлення до самої себе закладається ще в дитинстві. На це сильно впливають батьки, які можуть постійно порівнювати рідних дітей з чужими.

«Ми всі діти пострадянського простору. І нам всім не чуже, коли нам постійно, з ранку до ночі говорили – ти повинен, ти не такий, постійні порівняння. Ми постійно “недо-” », – сказала Світлана. Її слова викликали відгук у Насті. «Це до сих пір відчувається», – відповіла артистка. Вона не змогла стримати емоцій, які нахлинули на неї. Каменських закрила почервонілі від сліз очі рукою і сховалася за подругу.

«Ми постійно хочемо бути кращими, хочемо сподобатися. І, до речі, потім у дівчат не складається особисте життя. Тому що постійно виникає бажання комусь сподобатися, бажання бути людиною зовсім іншиїою», – пояснила Ісаєнко. Настя взяла себе в руки і знову сіла перед камерою ноутбука. «Зачепила за живе?» – запитала популярну дівчину подруга, на що вона відповіла ствердно. «” Недо- “! Я увесь час “недо-” якесь! » – зазначила Каменських.

Ще одним важким емоційним моментом для Насті став вечір спогадів про батька. Олексій Йосипович Жмур помер 25 січня, чоловікові був 81 рік. Мама співачки стійко переживає смерть коханої людини. Поп-діва змонтувала зворушливе відео про тата, використавши кадри різних років.

«Настя, подаруй мені хоча б одну онучку або онука. Щоб я міг поцілувати голу попку, як я тебе колись цілував. Я дуже сумую! Я дуже люблю тебе! І люблю себе більше всіх», – після цих слів Олексія Йосиповича засмучені мати і донька посміхнулися. Глядачки зізналися, що проживали ці хвилини разом з Настею і Лідією Петрівною.

«Плакала разом з вами за татом, який був хорошою людиною», «Те почуття, коли заплакала рівно на моменті, коли почала плакати Ліда», «Тато просто вогонь:” Більше за всіх я люблю самого себе”, а значить, він любив життя, адже, полюбивши, себе неможливо полюбити інших», «Дуже розумію Настю. Наші рідні завжди з нами, але потрібно вміти відпустити і жити», «Дивилася і теж плакала. Приємно знати, що є такі світлі чудові люди як ваші тато з мамою, і щира справжня любов, як у них. Нехай у вас з Льошею буде таке ж довге і прекрасне життя. Бережіть один одного», – написали фоловери.

Читайте також: Зірка серіалу “Кадетство” Ольга Атанасова заявила про розлучення з чоловіком


Не пропустіть