Алан Бадоєв відверто розповів про стосунки з колишньою дружиною та про виховання дітей

40-річний Алан Бадоєв відверто розповів про виховання дітей. Екс-чоловік 45-річної Жанни Бадоєвої запевнив, що зі спадкоємцями варто бути гранично відвертими.

Популярний кліпмейкер впевнений, що саме батькам слід займатися сексуальним вихованням дітей, щоб ті не намагалися знайти відповіді на свої неминучі питання на стороні. «У моїй родині не те щоб не говорили про секс – він був за кожними дверима. Тобто, я часто бачив батьків, які підхоплюються з ліжка, коли говорив: “Тато, хочу в туалет”. Але тема ця була табуйована… Наші діти знали, коли ми займаємося сексом з Жанною», – зізнався Алан.

Кліпмейкер розповів, що вони з дружиною жили в однокімнатній квартирі. Коли вони просили дітей піти погратися в паровозики, то малюки все розуміли.

Бадоєв порадив м’яко говорити на делікатні теми з дітьми і просив звертатися до батьків у разі виникнення будь-яких питань. На думку Алана, перший раз цю тему варто піднімати, коли дитині виповнилося 11 років.

«Не хотів би, щоб мене сприйняли як придурка, який дітям втоптує, що таке інтим… Вважаю, що все має бути усвідомленим», – запевнив колишній чоловік телеведучої.

Жанна і Алан виховали двох дітей: зараз Борису вже 23 роки, а Лоліті – 15 років. Бориса артистка народила в першому шлюбі, але Бадоєв завжди ставився до хлопчика як до рідного.

Бадоєви розлучилися в 2012 році через дев’ять років шлюбу. Алан зізнався, що рішення про розставання було непростим і для нього, і для Жанни. «У нас були вечори, коли ми сиділи на підлозі з валізами і просто ридали, тримаючи один одного за руки. Але було розуміння того, що це потрібно закінчити. Тому що пристрасть минула, далі були б тільки сварки», – розповів кліпмейкер в інтерв’ю YouTube-каналі Маші Єфросиніної.

Читайте також: Чоловік Катерини Кухар розповів, як себе покалічив заради коханої


Не пропустіть