Наречений Анни Трінчер опинився в лікарні через планову операцію

Відома блогерка, акторка та виконавиця Анна Трінчер неабияк налякала своїх фоловерів. Нещодавно на її сторінці в Instagram з’явились нові кадри. Артистка показала свого нареченого Олександра Волошина, який лежав у лікарняній палаті. Дівчина повідомила, що її коханому будуть робити планову операцію.

За словами зірки, хірургічне втручання повинне пройти пройшло. На фото Олександр Волошин лежить під наркозом. Співачка заявила, що причин для хвилювання немає.

Анна Трінчер підтримала свого коханого перед операцією та постійно була поруч. Яку саме операцію робитимуть блогеру, артистка не розсекретила. Проте, пізніше стало відомо, що в Олександра Волошина була травма на нозі.

Пильні фоловери заявили, що йому зроблять операцію на коліні. А ще Анна Трінчер повідомила, що зовсім скоро на неї теж чекає хірургічне втручання. Проте, подробиць дівчина не розсекретила.

Шанувальники відразу прокоментували її новий допис та побажали нареченому артистки якнайшвидшого одужання. За словами фоловерів, в Олександра Волошина дуже турботлива та любляча наречена.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Анна Тринчер (@annatrincher_official)

Читайте також: Влад Яма зізнався, що ледь не помер під час святкування Нового року


Не пропустіть