Наречена Віктора Павліка зізналася, яку пластичну операцію планує зробити в майбутньому

Наречена українського виконавця Віктора Павліка Катерина Реп’яхова висловилась стосовно поповнення в родині, а також відверто розповіла шанувальникам про те, яку пластичну операцію планує зробити в майбутньому.

Молода красуня з задоволенням спілкується з шанувальниками, а також відповідає на їх запитання у своїх Instastories. Цього разу дівчина відповіла на питання однієї з шанувальниць стосовно того, чи планує вона в майбутньому робити ринопластику.

За словами Каті, їй імпонує її носик, втім вона планує позбутися свого другого підборіддя. Як зазначила наречена співака, найімовірніше, що вона займеться цим вже після 40 років.

Зокрема, підписники дівчини поцікавились у кумира, як вона хоче назвати своїх дітей у майбутньому. Катя зізналася, що планує народити Віктору трьох дітей: двох хлопчиків – Михайла й Віктора та дівчинку Любов.

Нагадаємо, що Павлік та його наречена Катерина Реп’яхова були змушені перенести весілля на невизначений термін через смерть сина виконавця. Павло Павлік пішов з життя 8 серпня внаслідок довготривалої боротьби з важким захворюванням.

Читайте також: Катерина Реп’яхова розповіла, як вони з Віктором Павліком планують назвати сина


Не пропустіть