Наомі Кемпбелл планує повернутися до роботи одразу після народження дитини

Не встигли ми відійти від новини про те, що Наомі Кемпбелл народила первістка, як західні ЗМІ повідомляють, що супермодель планує незабаром повернутися до роботи.

Днями «чорна пантера» опублікувала фото, на якому тримає в руках ніжки новонародженого малюка. У пості до знімка Наомі написала, що вдячна дитині за те, що вона «вибрала саме її». Правда, схоже, що засиджуватися в декреті модель не планує: «Вона неймовірно працьовита людина, яка не захоче повністю прибирати ногу з педалі газу», – сказав Mirror інсайдер. Очікується, що Кемпбелл повернеться до роботи вже зовсім скоро: «Ймовірно, вона буде активною протягом наступних декількох тижнів, і де-небудь її тай помітять».

Як стало відомо, Наомі зараз намагається насолоджуватися моментами, проведеними з новонародженою донькою. Вона розповідає друзям, яка мила у неї дівчинка. Кемпбелл не хоче брати на себе серйозних зобов’язань і обіцянок, «але знаючи Наомі, у неї буде багато цікавих козирів в рукаві», – сказав співрозмовник виданню.

Нагадаємо, зараз Наомі веде свій канал на YouTube, а також бере активну участь в проведенні благодійного заходу Fashion For Relief. В цьому році показ відбудеться 11 вересня.

Читайте також: Леся Нікітюк не на жарт заінтригувала фанів спільною світлиною з Михайлом Заливако


Не пропустіть