Леді Гага зізналась, що у 19-річному віці зробила аборт після зґвалтування

Популярна американська співачка Леді Гага приголомшила мережу своїм відвертим зізнанням. Жінка вперше розповіла, що у 19 років зробила аборт після зґвалтування. Подробицями такого жахливого інциденту знаменитість поділилась у документальному фільмі Опри Вінфрі та принца Гаррі “Я, якого ви не бачите”.

За словами Леді Гаги, їй дуже важко згадувати цю історію. Після пережитого жінка довгий час страждала від психічного захворювання. Леді Гага зізналась, що у 19 років стала жертвою сексуального насилля.

Її зґвалтував музичний продюсер. Співачка розповіла, що чоловік примусив її роздягнутися. Однак, коли виконавиця не погодилась, то він почав з неї знущатись. Після зґвалтування музичний продюсер Леді Гаги на декілька місяців закрив її у студії.

Чоловік жорстоко поводився зі співачкою та піднімав на неї руку. Леді Гага не могла повірити, що все це відбувається саме з нею. Через деякий час співачка дізналась, що завагітніла.

Однак, народжувати дитину він ґвалтівника вона не захотіла. Леді Гага перервала свою вагітність й довгий час лікувалась від психічного захворювання.


Не пропустіть