Наймодніші джинси сезону осінь-зима 2021-2022: 8 головних трендів

Від спокійної класики до моделей в стилі печворк і кльош а-ля 70-ті: джинси, які будуть в моді восени і взимку в прийдешньому сезоні.

Якщо влітку ми з великим задоволенням носимо легкі сукні, шорти і літні штани, то з настанням осінньо-зимового сезону приходить час, коли хоча б без однієї пари джинсів не обійтися. Якщо ви плануєте обзавестися новими джинсами до прийдешнього сезону, зверніть увагу на головні джинсові тренди. Прямий крій, класичні кольори, відсутність декору – тут буде чому порадіти тим, хто любить лаконічність і мінімалізм. Але і яскраві тренди серед свіжих тенденцій присутні: наприклад, чого варта нова мода носити джинси низько на стегнах, немов ми повернулися в 2000-ні, або стиль печворк, який продовжує залучати дизайнерів.

Джинси прямого крою

Якщо ви відносно одягу і деніму близькі до спокійного консерватизму, вас можна привітати. Один з головних джинсових трендів сезону – прямі або злегка завужені моделі, без зайвого декору і контрастних потертостей, комфортної посадки. Такі джинси хороші тим, що підібрати вдалу модель можна для фігури будь-якого типу. Наступна їхня перевага – максимальна універсальність: спокійні прямі штани з деніму будуть чудово поєднуватися з класичними, спортивними, кежуал-речами. Словом, вибирайте подібні моделі, і з великою ймовірністю ви станете володаркою прекрасної базової речі на майбутній сезон.

Класичні відтінки синього

Якщо в минулих сезоах були популярними джинси, скажімо так, незвичайних для деніму кольрів, то в прийдешньому на перше місце вийшли класичні джинсові забарвлення. В першу чергу – темно-синій колір: це можуть бути джинси як з однотонної тканини, так і з легкими потертостями, що імітують сліди від натурального носіння. Але не більше того: занадто контрастних по відношенню до основного кольору світлих плям на модних джинсах бути не повинно. Також в тренді різноманітні відтінки від синього до блакитного.

Рваних джинсів в свіжих колекціях не надто багато. Якщо подібний декор і присутній, то виглядає він як необроблений нижній зріз штанин і / або не дуже численні і більш акуратні, ніж раніше, дірки на самих колошах.

Повернення низької посадки

Про повернення в моду джинсів з низькою посадкою щосили сурмлять модні журнали і блоги. Джинси, які сидять низько і дуже низько – так, як ми носили їх в 2000-і – носять зірки і трендсеттери, від Белли Хадід до Вікторії Бекхем. Правда, сьогодні це вже не ті обтягуючі скінні, що були в моді 15-20 років тому. Нинішні джинси з низькою посадкою швидше сидять так тому, що їх так одягнули: частіше це вільні моделі, навмисно приспущені з талії на стегна.

Висока посадка теж в топі

Висока і середня посадка джинсів, як і раніше, залишається в моді. Моделей з підкреслено завищеною талією в нових колекціях практично немає, але в іншому нам надається повна свобода. Вибирайте ту посадку, що більше вам подобається і найбільш комфортна: на талії, трохи нижче її або на сантиметр-другий вище.

Джинси-кльош

Ностальгія по 1970-му продовжує визначати модні тренди: і в прийдешньому сезоні не обійшлося без однієї з головних прикмет цього десятиліття, джинсів-кльош всіх форм і мастей. Кльош може починатися високо від стегна, від середини стегна, від коліна або трохи вище, джинси можуть бути середньої довжини, укороченими або видовженими, посадка теж може бути різною. У будь-якому випадку, вибираючи джинси-кльош, ви будете виглядати актуально як в поточному літньому сезоні, так і в наступному осінньо-зимовому.

Джинси в стилі печворк

Тренд на печворк-джинси з нами не перший сезон, і поки він своїх позицій не здає. Можливо, в ньому знайшла відображення мода на апсайклінг, тобто, переробка одягу зі створенням нового, або пошук дизайнерами оригінального погляду на всьому звичний предмет одягу, який можна знайти в кожному гардеробі – так чи інакше, джинси, пошиті з різних видів деніму, в прийдешньому сезоні, як і раніше, з нами. Контраст використовуваних матеріалів може бути м’яким або не дуже – вибирайте те, що вам до смаку, або пошийте модні джинси своїми руками.

Укорочені джинси

Хоча в свіжих колекціях чимало моделей повної довжини або подовжених, укорочені джинси займають в числі новинок, як і раніше, чималу частину. Такі джинси можуть бути напівприталеного крою, прямими, трохи розкльошеними, широкими – в будь-якому випадку вони додають образу жіночності, оголюючи найтонше місце ноги, кісточки. Поки стоїть тепла погода, добре комбінувати укорочені джинси з туфлями або спортивним взуттям, а в більш холодний сезон можна додати високі шкарпетки (це теж тренд) або високі черевики.

Джинси вільного крою

Наостанок – тренд для тих, хто любить свободу і комфорт, не сковує рухів. Широкі, ніби трохи мішкуваті джинси, як і раніше, в моді. Ви можете носити їх на талії, вибравши середню або високу посадку, а можете – взяти розмір побільше і спустити штани нижче, на стегна, щоб отримати трендовий ефект заниженої талії.

Читайте також: Трендовий верхній одяг на осінь 2021


Не пропустіть