Надія Мейхер показала, як виглядає її мама

Надія Мейхер, яка є відомою українською співачкою та акторкою, вирішила показати свою маму. Жінку звати Галина Анатоліївна. Нещодавно вона прилетіла з Італії, щоб побачитись зі своєю донечкою.

На даний момент Надія Мейхер перебуває у гастрольному турі з моноспектаклем Feelings. Під час виступу української співачки на сцену вийшла Галина Анатоліївна. Про це повідомили у програмі “Зірковий шлях”. Також у мережі з’явилися світлини, на яких зображено маму Надії. Вона стоїть поруч біля доньки та демонструє свої вокальні таланти.
За словами Мейхер, колись її мама дуже часто виступала на сцені. Жінка працювала у торгівлі та у всіх професійних святах брала участь. Галина Анатоліївна співала й виконувала різні види танців. Також співачка поділилася, що дуже сумує за своєю мамою, адже бачиться з нею дуже рідко. Вона показала свої дитячі фото, на яких зображена ще зовсім юна Надія та її найрідніша людина.

Шанувальники в захваті від побачених світлин. Вони коментують, що співачка дуже схожа на свою маму. Також фани написали про дуже гарний вигляд Галини Анатоліївни. За їхніми словами, на свій вік жінка виглядає набагато молодшою.

Читайте також: Анна Трінчер натякає підписникам на відновлення стосунків з колишнім


Не пропустіть