Анна Трінчер натякає підписникам на відновлення стосунків з колишнім

Відома українська співачка, блогер та одна із головних героїнь серіалу “Школа” Анна Трінчер вже не перший раз натякає про відновлення стосунків з Богданом Осадчуком.

Кілька місяців тому дівчина повідомила всім, що пара розійшлася. За словами співачки, вона дуже болісно пережила цей момент в своєму житті. Проте, через деякий час в соцмережах Трічер почали з’являтися спільні фото з колишнім. Акторка пояснювала все тим, що вони просто залишились хорошими друзями.

Не так давно на особистій сторінці в Instagram Анна Трінчер опублікувала нову світлину. На ній співачка смішно позує з колишнім хлопцем. Одягнена вона в світлі джинси та красиву шубку. Під фото дівчина написала “My BF”.

Шанувальники відразу почали вважати, що цим дівчина хотіла натякнути на відновлення стосунків з Богданом. Сама ж співачка ніяк не коментує такі повідомлення. Багато хто чекає, коли пара помириться й зійдеться. А дехто вже впевнено думає, що актори давно разом, просто не афішують свої стосунки.

Також нагадаємо, що не так давно Анна Трінчер поділилася з підписниками про свій заробіток. Дівчина розповіла скільки отримує за рекламу в Tik Tok.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Анна Тринчер (@annatrincher_official)

Читайте також: Анна Трінчер розкрила причину розриву з Богданом Осадчуком


Не пропустіть