Монатик пригадав, як потрапив у курйозну ситуацію через оголену фанатку

Монатик є одним з найпопулярніших артистів в українському шоу-бізнесі. Завдяки своїй харизмі й талановитому голосу чоловік має величезну кількість прихильників. Зазвичай, це представниці жіночої статі. Нещодавно у програмі “Зірковий шлях” Монатик пригадав, як потрапив у курйозну ситуацію через оголену фанатку.

За словами артиста, одного разу він обідав в ресторані. В якийсь момент до чоловіка підійшла фанатка та попросила зробити з кумиром селфі. Монатик відразу погодився.

Виконавець ніколи не відмовляє своїм прихильникам. Йому, навпаки, дуже приємно, коли фанати просять автограф або хочуть зробити спільне фото з артистом.

Однак, коли незнайомка дістала телефон, то Монатик очманів. Річ у тім, що в гаджеті фанатки була її оголена світлина. Зірка українського шоу-бізнесу був неабияк шокованим. Проте, відмовити жінці все ж не зміг.

За словами артиста, в той момент йому стало дуже незручно. Також Монатик додав, що курйозний інцидент стався з ним в Одесі. А ще зірка українського шоу-бізнесу зізнався, що раніше ніколи не потрапляв в такі дивні ситуації.

Читайте також: Леся Нікітюк спричинила фурор в мережі пікантним фото, похизувавшись пружними сідничками


Не пропустіть