Модний офісний манікюр на зиму 2022: стримані та стильні ідеї

Офісний манікюр зими 2022 – це оригінальний дизайн, який не виходить за рамки лаконічних вимог. Колірна палітра ділового манікюру також має ретельно підбиратися, щоб не бути нудною, але й не надто яскравою.

Майстри нейл-арту запропонували жінкам на зиму поточного року чудові варіанти манікюру для роботи, який прикрашатиме руки ділових жінок.

Модна геометрія

На нігтьових пластинах будь-якої форми геометричні фігури завжди виглядають строго але неймовірно ефектно. Для зимового ділового дизайну вибирають пастельну основу разом із графічними малюнками темних кольорів. Якщо і прикрашають такий манікюр, то трохи, додавши трішки блиску буквально на один пальчик. Такий манікюр впишеться з легкістю в будь-який, навіть найстрогіший дрес-код.

Діловий стиль з мармуровою текстурою

У тренді нігтьового дизайну 2022 – імітація каміння, зокрема мармуру. Мармурові візерунки виглядають неймовірно красиво на нігтиках, водночас лаконічно. Вибір падає на розводи у рожевих, сірих, блакитних тонах. Можна додати трохи глітеру в строгий дизайн, для того, щоб манікюр виглядав ідеально.

Стильний манікюр – френч

Класикою манікюрного офісного дизайну є френч. Взимку цього року у тренді біла посмішка френчу. У поєднанні з ненав’язливим скромним малюнком такий манікюр підкреслить ваш бездоганний смак. Як правило, такий манікюр роблять у пастельних тонах, наголошуючи на строгості стилю.

Нюдовий манікюр

Цей вид манікюру ймовірно буде завжди одним із найбільш затребуваних у світі ділового дизайну. Саме цей натуральний відтінок найкраще підкреслює доглянутість ручок. Він буде виглядати нудно, якщо його дещо декорувати абстракцією, мазками пензлем, невеликим графічним малюнком, зимовими візерунками.

Манікюр з оригінальним дизайном

Стрази невеликих розмірів не псуватимуть ділового манікюру, головне, щоб вони були використані в мінімальній кількості.

Окантовка місячного манікюру глітером, або посмішки френча додасть новизни та краси в строгий стиль офісного манікюру. Стиль геометрія, виконаний із включенням у дизайн блискучих ліній, також прикрасить манікюр.

Офісний манікюр зими 2022 – це вміле поєднання класичного дизайну із сучасними тенденціями нейл-арту, що дозволяють виглядати жінкам бездоганно.

Читайте також: Блискучий френч: 20 ідей модного манікюру для довгих нігтів


Не пропустіть