Модний колір волосся на осень 2021: ідеї, які дозволять бути на висоті

Жінки протягом багатьох століть надають величезне значення волоссю. У ньому ховається сила, яка може підкорити будь-яку вершину. Воно впливає на самооцінку і допомагає скласти позитивне враження у суспільстві. Які кольори зараз в тренді?

Медовий і пшеничний блонд

На зміну платиновому блонду прийшли природні відтінки. Майстри перукарського мистецтва кажуть, що ці відтінки наближені до сонячних кольорів. Вони виглядають природно в і той же час привабливо. Фарбування рекомендовано робити світло-русявим жінкам, адже якщо новий колір не контрастує з натуральним, корінці будуть менш помітно відростати. Таким чином, ефект фарбування «щойно з салону» збережеться довше.

Молочний шоколад

Блондинки за допомогою молочного шоколаду можуть кардинально змінити імідж, а брюнетки з цим кольором будуть здаватися молодше реального віку. У цьому відтінку помітно золоте відображення в коричневій базі, завдяки цьому створюється бажаний глянсовий ефект. Він надає благородства і підвищує привабливість в очах оточуючих. Це чудовий спосіб додати темному волоссю живого блиску. Воно буде здаватися густішим.

Яскраві кінці

Омбре і Шатуш залишилися в минулому, в 2021 році користується популярністю чіткий перехід. Це прекрасний варіант для тих, хто в підлітковому віці не експериментував з кольором волосся, і вперше пробує яскраве забарвлення. Кінці можна пофарбувати в будь-який кислотний відтінок. Якщо кольорова частина раптом вам набридне, завжди можна підрізати кінчики волосся без втрати основної довжини.

Модний колір волосся ненав’язливо виділяє доглянуту жінку серед інших представниць прекрасної статі. Це фундаментальна база при створенні сучасного модного образу.

Читайте також: Трендові зачіски на осінь 2021


Не пропустіть